LOTUS PRO II modrá - podložka na cvičenie jogy

LOTUS PRO II modrá - podložka na cvičenie jogy

33,90 €

Ekologická joga podložka na cvičenie pilates a jemnejších druhov jogy. Vynovená Lotus Pro II od Bodhi. Modrá farba.

Ekologická podložka na jogu Lotus Pro II je príjemná a výborná na dotyk. Jej vzhľad a jemný povrch vám dodá krásny pôžitok z cvičenia. Jej pevnosť vám poskytuje pocit stability v polohách bez pošmyknutia. Lotus Pro II plnohodnotne nahradí vašu opotrebovanú karimatku na cvičenie jogy. Podložka je určená na pilates, relaxačnú jogu a menej náročné štýly cvičenia. Túto jogamatku neodporúčame na extrémne štýly jogy ako Ashtanga, Power joga alebo Vinyasa, pretože materiál TPE je oveľa jemnejší ako napríklad PVC. Nepriepustná štruktúra týchto joga podložiek bráni vstrebávaniu tekutín, čo tiež oceníte pri udržiavaní podložky v čistote.
Ekologická podložka na pilates a jogu Lotus Pro II od Bodhi je vyrobená z novovyvinutej a patentovanej TPE peny (Thermal Plastic Elastomer), ktorá neoobsahuje latex, PVC a ani kaučuk. Celá jej výroba, rovnako ako aj materiál je Eco Friendly. Majte prosím na pamäti, že povrch TPE nie je schopný prijímať (sať) vlhkosť (pot, kvapaliny) a pri navlhnutí sa môže strácať priľnavosť.

Lotus Pro II je často používaná ako podložka na cvičenie pilates a na jemnejšie štýly jogy. Je vyrobená z ekologicky šetrnej a patentovanej suroviny TPE. Odporúčame len ručné pranie.

60 cm x 183 cm x 0.60 cm
1.5 kg
942lpb
1 ks
4250367912249
Nový produkt