• Výpredaj!
  • Novinka
LOTUS PRO TPE žltá - podložka na cvičenie jogy

LOTUS PRO TPE žltá - podložka na cvičenie jogy

29,95 €

Ekologická, mäkká a pohodlná joga podložka z TPE na cvičenie pilates a jemnejších druhov jogy. Žltá farba.

Vypredané

Ekologická podložka na jogu Lotus Pro je príjemná a výborná na dotyk. Jej vzhľad, jemný povrch a pohodlná hrúbka 6 mm vám dodá krásny pôžitok z cvičenia. Jej pevnosť vám poskytuje pocit stability v polohách bez pošmyknutia. Lotus Pro plnohodnotne nahradí vašu opotrebovanú karimatku na cvičenie jogy. Nepriepustná štruktúra týchto joga podložiek bráni vstrebávaniu tekutín, čo tiež oceníte pri udržiavaní podložky v čistote.

Podložka je určená na pilates, relaxačnú jogu a menej náročné štýly cvičenia. Túto jogamatku neodporúčame na extrémne štýly jogy ako Ashtanga, Power joga alebo Vinyasa, pretože materiál TPE je oveľa jemnejší ako napríklad PVC.  

Ekologická podložka na pilates a jogu Lotus Pro od Bodhi je vyrobená z novovyvinutej ekologicky šetrnej patentovanej TPE peny (Thermal Plastic Elastomer), ktorá neoobsahuje latex, PVC a ani kaučuk. Celá jej výroba, rovnako ako aj materiál je Eco Friendly. Tento materiál je 100% recyklovateľný, hygienický, bez latexu, gumy a PVC a preto je vhodný aj pre alergikov. Majte prosím na pamäti, že povrch TPE nie je schopný prijímať (sať) vlhkosť (pot, kvapaliny) a pri navlhnutí sa môže strácať priľnavosť.

60 cm x 183 cm x 0.60 cm
1.5 kg
942YEA
0 ks
4250367942253
Nový produkt
942x
žltá
TPE