PHOENIX Mandala zelená - kaučuková podložka na jogu

PHOENIX Mandala zelená - kaučuková podložka na jogu

53,90 €

Hľadáte podložku, ktorá sa zaručene nešmýka? Zelená kaučuková Phoenix s mandalou je tá správna voľba.

Zelená podložka Phoenix je pre vás tou pravou podložkou na jogu, ak máte počas jogy spotené ruky alebo nohy. Zatiaľ čo bežné podložky na jogu strácajú za mokra svoju protišmykovosť, podložka Phoenix vám ponúka lepšie uchopenie. Hladký, oderu odolný polyuretánový povlak absorbuje vlhkosť, zatiaľ čo spodná strana z prírodného kaučuku zaisťuje dobrú trakciu. Podložka na jogu Phoenix s polyuretánovým povrchom ponúka veľmi dobrú odolnosť proti pošmyknutiu aj pri prepotenom cvičení jogy. Je preto ideálna pre všetkých, ktorí majú počas jogy sklon k poteniu rúk a nôh a pre ktorých konvenčné podložky z PVC neponúkajú dostatočnú oporu. Zelená joga podložka Phoenix má nádhernú laserovú tlač mandaly, ktorú môžete v závislosti od prevedenia použiť aj ako praktickú pomôcku na zarovnanie sa. Či už pre aštanga jogu, power jogu alebo pre vinyasa flow - jogamatka Phoenix je tou pravou pre intenzívne cvičenie jogy!

Po obzvlášť intenzívnom cvičení jogy odporúčame podložku utrieť mierne navlhčenou handričkou. Prosím nepoužívajte čistiace prostriedky na báze alkoholu. Ďalej je dôležité vedieť, že polyuretán môže mať sklon k rôznym farebným zmenám ihneď po kontakte s vlhkosťou. To môže spôsobiť, že podložka bude na miestach, kde prichádza do styku s vlhkosťou tmavšia. Upozorňujeme, že táto optická zmena nijako neovplyvňuje funkčnosť podložky.

Pozor! Táto podložka je o niečo väčšia ako väčšina ostatných podložiek v našom sortimente, a preto sa bohužiaľ a nezmestí sa do všetkých joga tašiek, do týchto však áno: Canvas, Namasté.

Vyrobené bez farbív AZO, zmäkčovadiel DOP, škodlivých ťažkých kovov, bez obsahu 6P.

Materiál: prírodný kaučuk s polyuretánovým povrchom

66 cm x 185 cm x 0.40 cm
2.8 kg
630GYM
3 položky
4250367931400
Nový produkt
630x
zelená
kaučuk