ECOPRO TRAVEL tmavozelená - cestovná joga podložka

ECOPRO TRAVEL tmavozelená - cestovná joga podložka

38,90 €

Cestujete za jogou a váhate, či si brať vlastnú podložku? S touto ľahkou a ultratenkou novinkou to bude jednoduché! Podložka ECOPRO TRAVEL sa dá zložiť rôznymi spôsobmi a v batožine zaberie minimum miesta. Špičkové spracovanie prírodného kaučuku od Bodhi v džungľovo zelenej farbe.

Joga podložka ECOPRO Travel je dokonalým spoločníkom na cestách, ale tiež ju môžete použiť aj vo svojom joga štúdiu. Obe strany majú veľmi dobrú priľnavosť a v taške vám zaberie veľmi málo miesta.

Podložka ECOPRO Travel je vyrobená zo 100% kaučuku. Bez chemikálií, alergénov a škodlivých látok. Je tiež certifikovaná podľa najvyšších štandardov v súlade s Öko-Tex Standard 100, trieda 1, ktorá garantuje úroveň bezpečnosti pre použitie deťmi. (Certifikát č. 2012OK0503) Na výrobu podložiek EcoPro boli použité len ekologicky šetrné materiály a efektívne obnoviteľné zdroje energie.

  • fantastická priľnavosť
  • 100% kaučuk
  • nepoužívať na priamom slnečnom svetle

Naše kaučukové podložky z rady ECO nemajú žiadne z obvyklých chemických prísad k zníženiu statickej elektriny v podložke. Na začiatku používania sa kvôli tomu môže na podložke zhromažďovať viac prachu, než je obvyklé. S každým umytím alebo zotretím sa tento jav znižuje a nakoniec sa úplne zastaví.

60 cm x 185 cm x 0.13 cm
0.90 kg
657jg
1 ks
4250367936054
Nový produkt
657x
zelená
kaučuk