ECOPRO TRAVEL fialová - cestovná joga podložka

ECOPRO TRAVEL fialová - cestovná joga podložka

38,90 €

Cestujete za jogou a váhate, či si brať vlastnú podložku? S touto ľahkou a ultratenkou novinkou to bude jednoduché! Podložka ECOPRO TRAVEL sa dá zložiť rôznymi spôsobmi a v batožine zaberie minimum miesta. Špičkové spracovanie prírodného kaučuku od Bodhi. Fialová farba.

Joga podložka ECOPRO Travel je dokonalým spoločníkom na cestách, ale tiež ju môžete použiť aj vo svojom joga štúdiu. Obe strany majú veľmi dobrú priľnavosť a v taške vám zaberie veľmi málo miesta.

Podložka ECOPRO Travel je vyrobená zo 100% kaučuku. Bez chemikálií, alergénov a škodlivých látok. Je tiež certifikovaná podľa najvyšších štandardov v súlade s Öko-Tex Standard 100, trieda 1, ktorá garantuje úroveň bezpečnosti pre použitie deťmi. (Certifikát č. 2012OK0503) Na výrobu podložiek EcoPro boli použité len ekologicky šetrné materiály a efektívne obnoviteľné zdroje energie.

  • fantastická priľnavosť
  • 100% kaučuk
  • nepoužívať na priamom slnečnom svetle

Naše kaučukové podložky z rady ECO nemajú žiadne z obvyklých chemických prísad k zníženiu statickej elektriny v podložke. Na začiatku používania sa kvôli tomu môže na podložke zhromažďovať viac prachu, než je obvyklé. S každým umytím alebo zotretím sa tento jav znižuje a nakoniec sa úplne zastaví.

60 cm x 185 cm x 0.13 cm
0.90 kg
657v
1 ks
4250367921036
Nový produkt
657x
fialová
kaučuk