• Novinka

KANTU Oneness - spray na joga podložku

KAONE
Hrejivé drevité tóny cédra a posvätného santalu akcentované aromatickým čiernym korením a tíšiacim vetiverom.
15,50 €
Skladom

Uzemňujúca. Teplé balzamové tóny dreva Vás prenesú do tajomných starobylých svätýň. Prepoja Vás s Matkou Zemou, s Vašim vyšším ja a s ľuďmi okolo. Dodáva silu a sebaistotu.

 

KANTU Yoga Mist je čisto prírodná jemná aromaterapeutická hmla pre Vašu joga podložku. Vytvoríte si s ňou Váš osobný priestor, kde éterické oleje podporia Vaše dýchanie, zbystria zmysly a pozdvihnú náladu Vášho ducha, a vďaka antibakteriálnym vlastnostiam udržia Vašu podložku vždy čistú. Vyberte si z troch variantov, ktoré najlepšie zodpovedajú Vašej osobnosti a momentálnym potrebám.

 

KANTU príbeh

Kantu je posvätná kvetina života, ktorá je podľa prastarej kečuánskej legendy darom Matky Zeme a symbolizuje životnú energiu, harmóniu, odpustenie a vzájomnú pospolitosť. Kantu svojimi výrobkami ctí a kultivuje tieto hodnoty a vnáša do Vašej jogovej praxe radosť, krásu, osobitého a nezávislého ducha.

Všetky suroviny sú vlastnoručne vybrané zo všetkých kútov sveta, aby sme poskytli len to najlepšie, čo príroda dáva.

Poznáte ten pocit, keď prídete na výnimočné miesto, počujete krásnu hudbu alebo zacítite vôňu, ktorá Vás prenesie späť k vzdialenej spomienke? V tej chvíli sa Vaše srdce otvorí a spieva...

Takýto zámer vnášame do týchto produktov.

 

Varianty: Joy, Tranquility, Oneness

Objem: 150 ml

Vyrobené v Čechách

KANTU
KAONE
2 položky

Špecifické referencie