LOTUS PRO II čierno-strieborná - podložka na cvičenie jogy

LOTUS PRO II čierno-strieborná - podložka na cvičenie jogy

36,00 €

Ekologická joga podložka na cvičenie pilates a jemnejších druhov jogy. Vynovená Lotus Pro II od Bodhi. Čierna a strieborná farba.

Ekologická podložka na jogu Lotus Pro II je príjemná a výborná na dotyk. Jej vzhľad a jemný povrch vám dodá krásny pôžitok z cvičenia. Jej pevnosť vám poskytuje pocit stability v polohách bez pošmyknutia. Lotus Pro II plnohodnotne nahradí vašu opotrebovanú karimatku na cvičenie jogy. Podložka je určená na pilates, relaxačnú jogu a menej náročné štýly cvičenia. Túto jogamatku neodporúčame na extrémne štýly jogy ako Ashtanga, Power joga alebo Vinyasa, pretože materiál TPE je oveľa jemnejší ako napríklad PVC. Nepriepustná štruktúra týchto joga podložiek bráni vstrebávaniu tekutín, čo tiež oceníte pri udržiavaní podložky v čistote.

Ekologická podložka na pilates a jogu Lotus Pro II od Bodhi je vyrobená z novovyvinutej ekologicky šetrnej patentovanej TPE peny (Thermal Plastic Elastomer), ktorá neoobsahuje latex, PVC a ani kaučuk. Celá jej výroba, rovnako ako aj materiál je Eco Friendly. Majte prosím na pamäti, že povrch TPE nie je schopný prijímať (sať) vlhkosť (pot, kvapaliny) a pri navlhnutí sa môže strácať priľnavosť.

60 cm x 183 cm x 0.60 cm
1.5 kg
942lps
1 ks
4250367912256
Nový produkt
942x
čierna
TPE