ASANA petrol - podložka na cvičenie jogy

ASANA petrol - podložka na cvičenie jogy

15,90 €

Najpredávanejšia podložka na jogu s veľmi dobrou priľnavosťou. Joga podložka ASANA je protišmyková na oboch stranách. Farba petrol.

Asana je naša najpredávanejšia podložka na jogu. Má ľahko textúrovaný povrch s vytlačeným znakom OM. Vyznačuje sa veľmi dobrou priľnavosťou a obojstrannou protišmykovosťou. So svojou 4 mm hrúbkou je táto joga podložka stále pohodlne odpružená, no nie je pritom príliš mäkká. Táto podložka je k dispozícii v mnohých farbách. Je možné ju prať v práčke a ľahko sa udržuje v čistote.

Majte prosím na pamäti, že povrch, z ktorého je joga podložka vyrobená (PVC, TPE) nie je schopný prijímať kvapaliny (vlhkosť, pot). Väčšinou sa vytvorí vodný povlak, čo má za následok nižšiu priľnavosť.

Jogamatka Asana je štandardná, základná, protišmyková podložka na jogu. Je najznámejšia a najpoužívanejšia. Je odporúčaná pre všetkých začiatočníkov, ktorí sa rozhodli cvičiť jogu. Už vás nebude lákať vaša obyčajná karimatka na jogu, ktorú ste doteraz na cvičenie používali. Táto joga podložka je vhodná aj na iné súkromné účely.

 

Čistenie: Podložku je možné prať v práčke na maximálne 30 °C.

60 cm x 183 cm x 0.45 cm
1.4 kg
ymape
4250367903728
4 položky
Nový produkt