MANDALA korková - jogamatka

MANDALA korková - jogamatka

57,90 €

Dvojfarebná korková podložka na jogu s potlačou MANDALA je tou pravou podložkou pre intenzívne cvičenie jogy. Je zvlášť vhodná pre štýly jogy, pri ktorých sa trochu zapotíte.

Vypredané

Korková podložka na jogu MANDALA je tou správnou podložkou pre intenzívne cvičenie jogy. Je obzvlášť vhodná pre štýly jogy, pri ktorých sa trochu zapotíte, ako je napríklad vinyasa joga, aštanga joga alebo power joga. Pretože zatiaľ čo iné podložky na jogu sú pri spotených rukách alebo nohách klzké, korková podložka na jogu vám ponúka ďalšiu podporu, keď je mokrá. Vrchná strana podložky na jogu je vyrobená z prírodného mäkkého korku, ktorý je nielen príjemný na dotyk, ale má aj antibakteriálne vlastnosti a vlastnosti odpudzujúce nečistoty a zápach. Spodná strana korkovej podložky na jogu je vyrobená z protišmykovej prírodnej gumy, ktorá drží podložku na danom mieste. Jednoducho skutočný skvost - dvojfarebná korková podložka na jogu s dizajnom mandaly.

Pokyny na čistenie a starostlivosť:

Korkové podložky na jogu sú prirodzene samočistiace. Korkové bunky sú jednoliate, takže prach, pot a nečistoty nemôžu preniknúť. Vďaka tomu je obzvlášť nenáročná na starostlivosť. Ak ju chcete vyčistiť, jednoducho ju utrite vlhkou handričkou. Pri navíjaní sa vždy uistite, že korková strana smeruje von. Okrem toho by ste túto podložku nemali krčiť ani skladať, aby ste zabránili zlomeniu alebo odlúpnutiu.

100% prírodné, neobsahuje PVC.

Materiál: korok (vrchná časť), prírodný kaučuk (spodná strana)

66 cm x 185 cm x 0.40 cm
2.4 kg
632CM2
0 ks
4250367932568
Nový produkt
632Cx
hnedá
korok/kaučuk