Podložka na jogu ECOPRO TRAVEL - tmavomodrá

TRADB

Cestujete za jogou a váhate, či si brať vlastnú podložku? S touto ľahkou a ultratenkou novinkou to bude jednoduché! Podložka ECOPRO TRAVEL sa dá zložiť rôznymi spôsobmi a v batožine zaberie minimum miesta. Špičkové spracovanie prírodného kaučuku od Bodhi. Tmavomodrá farba.

34,90 €
Skladom

Joga podložka ECOPRO Travel je dokonalým spoločníkom na cestách, ale tiež ju môžete použiť na hornej strane podložky vo svojom joga štúdiu. Obe strany majú veľmi dobrú priľnavosť a v taške vám zaberie veľmi málo miesta.

Podložka ECOPRO Travel je vyrobená zo 100% kaučuku. Bez chemikálií, alergénov a škodlivých látok. Je tiež certifikovaná podľa najvyšších štandardov v súlade s Öko-Tex Standard 100, trieda 1, ktorý garantuje úroveň bezpečnosti pre použitie s deťmi. (Certifikát č. 2012OK0503)

Na ochranu životného prostredia používame len ekologicky šetrné materiály a efektívne obnoviteľné zdroje energie.

Naše kaučukové podložky z rady ECO nemajú žiadne z obvyklých chemických prísad k zníženiu statickej elektriny v podložke. Na začiatku používania sa kvôli tomu môže na podložke zhromažďovať viac prachu, než je obvyklé. S každým umytím alebo zotretím sa tento jav znižuje a nakoniec sa úplne zastaví.

 

  • 100% kaučuk
  • fantastická priľnavosť
  • možno prať v práčke, max. 30 ° C (nepoužívajte žiadny umývací prostriedok)
  • nepoužívať na priamom slnečnom svetle

 

Farba: tmavomodrá

bodhi
TRADB
1 ks

Špecifické referencie