ECOPRO TRAVEL tmavomodrá - cestovná joga podložka

ECOPRO TRAVEL tmavomodrá - cestovná joga podložka

36,90 €

Cestujete za jogou a váhate, či si brať vlastnú podložku? S touto ľahkou a ultratenkou novinkou to bude jednoduché! Podložka ECOPRO TRAVEL sa dá zložiť rôznymi spôsobmi a v batožine zaberie minimum miesta. Špičkové spracovanie prírodného kaučuku od Bodhi. Tmavomodrá farba.

Joga podložka ECOPRO Travel je dokonalým spoločníkom na cestách, ale tiež ju môžete použiť na hornej strane podložky vo svojom joga štúdiu. Obe strany majú veľmi dobrú priľnavosť a v taške vám zaberie veľmi málo miesta.

Podložka ECOPRO Travel je vyrobená zo 100% kaučuku. Bez chemikálií, alergénov a škodlivých látok. Je tiež certifikovaná podľa najvyšších štandardov v súlade s Öko-Tex Standard 100, trieda 1, ktorý garantuje úroveň bezpečnosti pre použitie s deťmi. (Certifikát č. 2012OK0503)

Na ochranu životného prostredia používame len ekologicky šetrné materiály a efektívne obnoviteľné zdroje energie.

Naše kaučukové podložky z rady ECO nemajú žiadne z obvyklých chemických prísad k zníženiu statickej elektriny v podložke. Na začiatku používania sa kvôli tomu môže na podložke zhromažďovať viac prachu, než je obvyklé. S každým umytím alebo zotretím sa tento jav znižuje a nakoniec sa úplne zastaví.

 

  • 100% kaučuk
  • fantastická priľnavosť
  • možno prať v práčke, max. 30 ° C (nepoužívajte žiadny umývací prostriedok)
  • nepoužívať na priamom slnečnom svetle

 

Farba: tmavomodrá

60 cm x 185 cm x 0.13 cm
0.90 kg
657b
1 ks
4250367914625
Nový produkt