JUTE PRO - jutová podložka na jogu - béžová

JUTE PRO - jutová podložka na jogu - béžová

35,90 €

Profesionálna jutová podložka na jogu od Bodhi v béžovej farbe. Je ekologicky šetrná a prináša vám prirodzený pocit z cvičenia. Je vhodná pre všetky štýly jogy, ale najmä na Vinyasa, Bikram a Power jogu.

Vypredané

Profesionálna jutová podložka na jogu JUTE PRO od Bodhi je reakciou na rastúci dopyt po ekologicky šetrných výrobkoch. Jutová joga podložka vám prináša prirodzený pocit z cvičenia a umožňuje cvičenie v jeho prirodzenom slede a zároveň vám dáva stabilitu a bezpečnosť pre jej vynikajúcu priľnavosť. Podložka je odporúčaná pre všetky štýly jogy a je vynikajúcou voľbou najmä pre Vinyasa, Power jogu, Bikram jogu ako aj pre ďalšie náročné štýly. Juta je prírodné vlákno, ktoré sa pestuje hlavne v Indii, Bangladéši a Číne. Všestranná juta v sebe spája vlastnosti ako priedušnosť a vysokú pevnosť v ťahu, a tým dáva našim podložkám na jogu dokonalú rovnováhu medzi trvanlivosťou a pohodlím. Naše podložky na cvičenie jogy sú tvorené protišmykovým podkladom PER, ekologický materiál, ktorý neobsahuje formaldehyd ani ťažké kovy a je nestatický. S touto jogamatkou si vašu jogu skutočne užijete.

Je to veľmi dobrá podložka na cvičenie do vášho štúdia ako aj pre súkromné účely. Táto joga podložka je testovaná na škodlivé látky podľa OEKO-TEX STANDARD 100 P.1 Certificate (Baby Standard) Ref. No. TPVO 043943. Trvanlivá a odolná, vhodná aj pre Asthanga a Vinyasa jogu.

60 cm x 183 cm x 0.40 cm
1.6 kg
yjpb
0 ks
4250367905357
Nový produkt
yjpx
béžová
juta/PER