RISHIKESH PREMIUM XL červená - podložka na jogu

Extra dlhá, profesionálna a odolná podložka na jogu. Doporučovaná špeciálne pre náročné štýly ako sú Ashtanga, Bikram a Vinyasa joga. Červená farba.

23,90 €
Skladom

Extra dlhá (200 cm) a 4,5 mm hrubá podložka na jogu Rishikesh Premium je ideálna voľba do vášho jogového štúdia. Odporúča sa na profesionálne použitie. Táto jogamatka je extrémne trvácna, má zlepšenú trakciu a nekĺzavý povrch. Na rozdiel od mnohých iných je veľmi odolná a s relatívne hustou štruktúrou je stále výborne odpružená, a pritom nie je príliš mäkká. Podložka je ideálna pre náročné štýly jogy ako je Ashtanga, Bikram alebo Vinyasa joga. Extra dĺžka je určená pre všetkých, ktorí potrebujú priestor.

Majte prosím na pamäti, že povrchy PVC a TPE nie sú schopné prijímať kvapaliny (vlhkosť, pot) a pri navlhnutí môžu strácať priľnavosť. Táto joga podložka je testovaná na škodlivé látky podľa OEKO-TEX STANDARD 100 P.1 Certificate (Baby Standard) Ref. No. 48325. Podložku na jogu Rishikesh Premium XL od Bodhi je možné prať v práčke (max. 40°C) a ľahko sa udržuje v čistote.

 

Súčasťou balenia sú 2 originálne gumičky pre jednoduchší prenos a manipuláciu s joga podložkou.

 

Farby: kávová, oranžová, fialová, olivová, červená

60 cm x 200 cm x 0.45 cm
2.2 kg
4250367905548
yrawrl
Nový produkt
2 položky