KANTU Breeze - room spray

Osviežujúca. Táto čistá ľahká osiežujúca vôňa predstavuje ducha stredomorských bylín…Kombinácia posvätného rozmarínu, sviežej mäty a zamatového eukalyptu prebudí vašu myseľ, povzbudí mentálnu aktivitu a sústredenie, očistí priestor od negativity a vytvorí inšpiratívnu ľahkú sviežu atmosféru v miestnosti.
15,50 €
Vypredané

Kantu Room spray je čisto prírodný osviežovač vzduchu, na prečistenie od negatívnych energií a prevoňanie priestoru (na jógu, domova, kancelárie). Čisté éterické oleje dodajú energické povzbudenie do vydýchaných priestorov. Antivírusové a antibakteriálne účinky prírodne vzduch dezinfikujú a tak sú ideálne do miestností, kde sa zdržiava viac ľudí. Aromaterapeutické účinky spreja navodia sviežu atmosféru, pozdvihnú vibrácie v miestnosti, povzbudia myseľ a… Uplift your spirit.

 

Osviežujúce ľahučké prepojenie stredozemných bylín – posvätný rozmarín poskytuje ochranu proti negativite, pozdvihuje vibrácie v miestnosti a zlepšuje koncentráciu. Osviežujúca mäta otvára dýchacie cesty, osviežuje a regeneruje ducha. Podtrhnuté jemnými zamatovými tónmi neobvyklého doružova ladeného eukalyptu, ktorý revitalizuje, inšpiruje a energizuje, vnáša všetky vzťahy do svetla.

 

Použitie:

Pred použitím pretrepte a nastriekajte v priestore na prečistenie a okamžité prevoňanie vzduchu. Vyvarujte se priameho kontaktu s očami.

 

KANTU príbeh

Kantu je posvätná kvetina života, ktorá je podľa prastarej kečuánskej legendy darom Matky Zeme a symbolizuje životnú energiu, harmóniu, odpustenie a vzájomnú pospolitosť. Kantu svojimi výrobkami ctí a kultivuje tieto hodnoty a vnáša do Vašej jogovej praxe radosť, krásu, osobitého a nezávislého ducha.

Všetky suroviny sú vlastnoručne vybrané zo všetkých kútov sveta, aby sme poskytli len to najlepšie, čo príroda dáva.

Poznáte ten pocit, keď prídete na výnimočné miesto, počujete krásnu hudbu alebo zacítite vôňu, ktorá Vás prenesie späť k vzdialenej spomienke? V tej chvíli sa Vaše srdce otvorí a spieva...

Takýto zámer vnášame do týchto produktov.

 

Varianty: Breeze, Fresh

Objem: 150 ml

Vyrobené v Čechách

0.2 kg
KANTU
KATBR
Nový produkt