KANTU Tranquility - spray na joga podložku

Éterické oleje tajomnej myrhy, upokojujúcej levandule, podčiarknuté exotickými tónmi eukalyptu a pačuli.
15,50 €
Vypredané

Upokojujúca. Harmonizuje emócie, navoďuje meditatívnu atmosféru, spomalí rozlietané myšlienky, zlepší koncentráciu a rozjasní myseľ. Ľahký, svieži kvetinový buket s pudrovými a balzamickými podtónmi očisťuje zmysly, uvoľní emócie, zmierni stres a pomôže Vám preniesť sa do svojho srdca.

 

KANTU Yoga Mist je čisto prírodná jemná aromaterapeutická hmla pre Vašu joga podložku. Vytvoríte si s ňou Váš osobný priestor, kde éterické oleje podporia Vaše dýchanie, zbystria zmysly a pozdvihnú náladu Vášho ducha, a vďaka antibakteriálnym vlastnostiam udržia Vašu podložku vždy čistú. Vyberte si z troch variantov, ktoré najlepšie zodpovedajú Vašej osobnosti a momentálnym potrebám.

 

KANTU príbeh

Kantu je posvätná kvetina života, ktorá je podľa prastarej kečuánskej legendy darom Matky Zeme a symbolizuje životnú energiu, harmóniu, odpustenie a vzájomnú pospolitosť. Kantu svojimi výrobkami ctí a kultivuje tieto hodnoty a vnáša do Vašej jogovej praxe radosť, krásu, osobitého a nezávislého ducha.

Všetky suroviny sú vlastnoručne vybrané zo všetkých kútov sveta, aby sme poskytli len to najlepšie, čo príroda dáva.

Poznáte ten pocit, keď prídete na výnimočné miesto, počujete krásnu hudbu alebo zacítite vôňu, ktorá Vás prenesie späť k vzdialenej spomienke? V tej chvíli sa Vaše srdce otvorí a spieva...

Takýto zámer vnášame do týchto produktov.

 

Varianty: Joy, Tranquility, Oneness

Objem: 150 ml

Vyrobené v Čechách

0.2 kg
KANTU
KATRA
Nový produkt