• Novinka
Tulsi s malinou a broskyňou, sypaný čaj
  • Tulsi s malinou a broskyňou, sypaný čaj

Tulsi s malinou a broskyňou, sypaný čaj

8,90 €

Ovocná čajová zmes bylinky Tulsi s čiernou bazou, ríbezľami a ibištekom s príjemnou malinovo – broskyňovou príchuťou vás príjemne osvieži a prospeje vášmu zdraviu. Neobsahuje kofeín.

Vypredané

Zloženie: Tulsi – bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 60,00 %, Tulsi – bazalka pravá (Ocimum basilicum) listy 20,00 %, ibištek sudánsky (Hibiscus sabdariffa) kvet 16,00 %, prírodná aróma maliny 1,00 %, prírodná aróma broskyne 3,00 %.

Obsah (hmotnosť): 100 g v darčekovej plechovke.

Príprava: 1 čajovú lyžičku čaju (2 g) zalejte 200 – 250 ml vriacej vody a nechajte lúhovať 3 – 5 minút alebo dlhšie, podľa toho ako veľmi aromatický a silný čaj chcete. Oslaďte podľa chuti. Neodporúča sa piť s mliekom. Ako ľadový čaj v letných mesiacoch príjemne osvieži. Vhodný na pitie počas celého dňa, nakoľko neobsahuje kofeín. Pre maximálny účinok pite 2 až 3 šálky denne.

Všetky naše čaje pochádzajú z indických ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok. Ten je zabezpečený vďaka šetrnému spracovaniu bylín, čím sa zachováva účinok prírodných esenciálnych olejov a ďalších prírodných látok. Všetky čaje a bylinky v nich spĺňajú certifikáty BIO kvality.

Krajina pôvodu: India

0.20 kg
OI-RAB-100
0 ks
Sypaný